Co nowego...

I.    Chcielibyśmy przedsawić Państwu projekt pod tytułem "Osiedle Lawendowe", który nasza Firma przygotowała dla Państwa na rok 2016. Osiedle bliźniaczych domków w zabudowie szeregowej umiejscowionych w Toruniu przy ulicy Tarnowskiej (os.Bielawy) w głębi działek domków jednorodzinnych. Jest to idealne rozwiązanie dla Tych z Pańswta, którzy mieszkając w mieście chcą zaznać poczucia bezpieczeństwa, cenią sobie spokój oraz otoczenie pełne zieleni i przyrody a jednocześnie pragną korzystać z miejskich ułatwień i dobrodziejstw. 

Projekt jest na etapie przygotowania do realizacji - istnieje już możliwość rezerwacji domków !   

II.    Pragniemy poinformować Państwa o tym, że są jeszcze wolne mieszkania na Osiedlu Brzozowym II, wszelkie informacje na temat mieszkań dostępne są pod nr tel. 512-601-114 

Pozdrawiamy,

GRUPA FASTERM

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.