Firma i zespół

O firmie

  • Handel materiałami budowlanymi,
  • Przedsiębiorstwo budowlane,
  • Działalność deweloperska,
  • Wynajem i sprzedaż szalunków oraz rusztowań systemowych,

    Działalność gospodarcza rozpoczęliśmy w 2004r. od sprzedaży materiałów budowlanych  i wykonywania robót remontowo-budowlanych. Sukcesywny i dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa spowodował wydzielenie usług budowlanych i utworzenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą Fasterm Budownictwo Sp. z o.o. 

    W trakcie ponad 10 lat  działalności zrealizowaliśmy wiele obiektów różnego przeznaczenia, remontów, renowacji obiektów zabytkowych  zdobywając zaufanie i uznanie wielu klientów.
Naszymi  klientami są klienci indywidualni, Spółdzielnie i Wspólnoty Mieszkaniowe, Instytucje samorządowe i publiczne.

    Wraz z rokiem 2013 rozpoczęliśmy działalność deweloperską, budując „Osiedle Brzozowe” w Brzozówce pod Toruniem. Inwestycja okazała się wielkim sukcesem naszej firmy oraz cieszyła się pozytywnym odbiorem na rynku mieszkaniowym.

    W Roku 2015 firma Fasterm przedstawiła na Toruńskich Targach Mieszkaniowych projekt "Osiedle Brzozowe II", które jest kontynuacją inwestycji z roku 2013 i tak jak ona wzbudził zainteresowanie konsumentów, którzy już niedługo wprowadzą się do pierwszych mieszkań.

    Rok 2016 zaczęliśmy od wprowadzenia nowego działu wynajmu oraz sprzedaży szalunków i rusztowań systemowych, które już od pierwszego dnia dostarczenia na plac naszej firmy, ciężko pracują na budowach naszych kontrahentów.
    Rozpoczęte zostały również przygotowania pod inwestycję "Osiedle Lawendowe" w Toruniu przy ul. Tarnowskiej.
 

Misja Firmy
Naszą misją jest oferowanie najwyższej jakości usług i materialów w kompleksowych realizacjach inwestycji budowlanych. Jesteśmy  firmą  zorientowaną na spełnianie indywidualnych oczekiwań klientów,  w budowaniu trwałych relacji biznesowych.

Nasze wartości i cechy:

  • Solidność i profesjonalizm;
  • Wiedza i doświadczenie;
  • Uczciwość, odpowiedzialność i  szacunek;
  • Innowacyjność, kreatywność, ciekawość;

Wybrane przez nas wartości określają tożsamość firmy oraz mają decydujący wpływ na trwałość firmy i zaufanie ze strony Klientów.

Cel
Celem firmy Fasterm jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla budownictwa.
Dostarczanie  najwyższych jakości usług i materiałów w oparciu o zadowolenie klienta.

 

Zapraszamy do współpracy!

GRUPA FASTERM

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.