ZARZĄD

Właściciel

P.H.U. FASTERM Grażyna Majkowska

  grazyna.majkowska@fasterm.pl

Prezes Zarządu

mgr. inż. Marek Majkowski

   marek.majkowski@fasterm.pl

DZIAŁ WYKONAWSTWA

Kierownik Projektu

Romuald Płonka

Tel. 609 495 440

  romuald.plonka@fasterm.pl

Zaopatrzenie

Radosław Redmer

Tel. 573 298 001

  radek.redmer@fasterm.pl

Kierownik Budowy

mgr inż. Natalia Strzemkowska

  natalia.strzemkowska@fasterm.pl

Kierownik budowy

inż. Grzegorz Gręźlik

  grzegorz.grezlik@fasterm.pl

Kierownik Budowy

inż. Stanisław Kuraśkiewicz

  stanislaw.kuraskiewicz@fasterm.pl 

Kierownik Budowy

inż. Artur Słowik

 artur.slowik@fasterm.pl

Kierownik Budowy

mgr inż. Mateusz Szymczuch

  mateusz.szymczuch@fasterm.pl 

Kierownik Budowy

Leszek Borkowski

  leszek.borkowski@fasterm.pl

PODMIOTY POWIĄZANE

Kierownik Budowy

mgr inż. Tomasz Sowiński

Kierownik Robót

Marcin Majkowski

  marcin.majkowski@fasterm.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Specjalista ds. sprzedaży

Wioleta Olkiewicz

Tel. 56 678 66 12

  biuro@fasterm.pl

 

Natalia Górecka

Tel. 56 678 66 12

  natalia.gorecka@fasterm.pl

MARKETING & SPRZEDAŻ MIESZKAŃ

inż. Beata Mika-Orłowska

tel: 512 601 114

  beata.mika@fasterm.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Główna Księgowa

Paulina Sobolewska

  paulina.sobolewska@fasterm.pl

 

Księgowa

Magdalena Ćwilkińska

  magdalena.cwiklinska@fasterm.pl

SEKRETARIAT

Anna Jarocka

Tel.  515 242 442

  sekretariat@fasterm.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub z pomocą poniższego formularza. Na wiadomości staramy się odpowiadać najszybciej, jak to możliwe.

FASTERM

Grażyna Majkowska

Głogowo, ul. Warszawska 63
87-123 Dobrzejewice
NIP 555-116-26-69

FASTERM BUDOWNICTWO
Sp. z.o.o.
Spółka komandytowa

Głogowo, ul. Warszawska 63
87-123 Dobrzejewice
NIP 879 268 63 29

 

Tel/ fax: 56 678 66 93
Tel/ fax: 56 678 66 12
e-mail: biuro@fasterm.pl

ZARZĄD

Właściciel

Grażyna Majkowska

e-mail: grazyna.majkowska@fasterm.pl

Prezes Zarządu

mgr inż. Marek Majkowski

e-mail: marek.majkowski@fasterm.pl

DZIAŁ WYKONAWSTWA

Kierownik Sprzedaży

Romuald Płonka

Tel. 609 495 440
e-mail: romuald.plonka@fasterm.pl

Kierownik Budowy

inż. Artur Słowik

Kierownik Budowy

mgr inż. Natalia Strzemkowska

 

Inżynier budowy

Grzegorz Gręźlik

Kierownik Budowy

mgr inż. Tomasz Sowiński

Kierownik Robót

Marcin Majkowski

Tel. 515 242 440
e-mail: marcin.majkowski@fasterm.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Specjalista ds. sprzedaży

Wioleta Olkiewicz

Tel. 56 678 66 12
e-mail: biuro@fasterm.pl

MARKETING & SPRZEDAŻ MIESZKAŃ

- Beata Mika-Orłowska

tel: 512 601 114

e-mail: beata.mika@fasterm.pl

Siedziba