Osiedle Brzozowe

ul. Okrężna, Brzozówka

OSIEDLE BRZOZOWE–MIESZKANIA, KTÓRE STAJĄ SIĘ DOMEM

Przeczytaj, aby dowiedzieć się, w jaki sposób realizujemy projekty, które sprawiają, że budynek staje się domem.
Budowa osiedla jest złożonym procesem wymagającym kompleksowych rozwiązań i doskonałego planu działania. Nasza firma jest generalnym wykonawcą Brzozowego Osiedla. Byliśmy odpowiedzialni za stworzenie miejsca, które po zakończeniu budowy i przekazania budynków do użytkowania będzie gotowe na przyjęcie nowych lokatorów.

Nowoczesne osiedle to miejsce, które ma być atrakcyjne i przyjazne dla mieszkańców. Dla wielu osób, mieszkania, a także cała przestrzeń wokół budynków staną się domem — bezpiecznym, ciepłym miejscem, do którego wraca się wspominając dzieciństwo. Nasza firma, jako wykonawca projektu była odpowiedzialna za cały proces tworzenia takiego miejsca. Osiedle to nie tylko domy, ale cała infrastruktura wokół nich. Oprócz budynków mieszkalnych wykonaliśmy także parkingi, budynki gospodarcze, teren między budynkami (do uzupełnienia pozostałe). Wpisujemy się w ideę nowoczesnego projektowania osiedli mieszkalnych. Przy realizacji wykorzystaliśmy wysokiej jakości, energooszczędne materiały, które podkreślają charakter miejsca, z którym sąsiaduje osiedle.
Podczas wyboru generalnego wykonawcy projektu, bardzo ważnymi aspektami są kwalifikacje firmy, a także techniczne środki niezbędne do prowadzenia prac budowlanych. Nasza firma zatrudnia ponad 60 pracowników, dysponujemy własnym parkiem maszynowym oraz hurtownią materiałów. Mamy doświadczenie w kompleksowej realizacji dużych inwestycji. Wierzymy, że zarówno budynki, które tworzymy, jak i cała przestrzeń wokół nich, szybko staną się miejscem, w których mieszkańcy stworzą swój wymarzony dom.

Sprawdź pozostałe realizacje >>

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc w realizacji Twojej inwestycji >>

Osiedle

Realizacja

Projekt

Wnętrze

KONTAKT

P.H.U FASTERM

Grażyna Majkowska

Głogowo, ul. Warszawska 63
87-123 Dobrzejewice
NIP 555-116-26-69

P.H.U FASTERM BUDOWNICTWO
Sp. z.o.o.

Głogowo, ul. Warszawska 63
87-123 Dobrzejewice
NIP 879-267-24-97

Tel/ fax: 56 678 66 93
Tel/ fax: 56 678 66 12
e-mail: biuro@fasterm.pl

Siedziba