Przychodnia Citomed

ul. Marii Curie-Skłodowskiej 11, Toruń

SZPITAL CITOCARE–KOMFORT I FUNKCJONALNOŚĆ

Dlaczego realizacja budowy szpitala, jest wyjątkowym przedsięwzięciem budowlanym?

Szpital Cito Care to bardzo ważny projekt dla całej Grupy Lecznic Citomet. Miejsce, które stworzyliśmy, jest nowoczesne, funkcjonalne, dopracowane z myślą o tym, żeby jak najbardziej ułatwiało pracę lekarzom, a jednocześnie było przyjazne pacjentom i ich rodzinom. Wiemy, jak istotne w procesie powrotu do zdrowia jest przyjazne otoczenie. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w salach operacyjnych, pokojach i innych pomieszczeniach szpitala, pacjenci czuli się jak najbardziej komfortowo i aby w spokoju mogli dochodzić do zdrowia.

Szpital posiada 2 sale operacyjne oraz sale pooperacyjne wykonane w taki sposób, aby jak najlepiej współgrały z całym sprzętem niezbędnym do wykonywania zabiegów, a także były wygodnym i przyjaznym miejscem dla pracującego tam zespołu medycznego. Priorytetem podczas wykonywania sal szpitalnych był komfort pacjentów. Udało nam się stworzyć miejsce, gdzie pacjenci w warunkach hotelowych mogą odpocząć i dojść do sił. W ramach inwestycji stworzyliśmy także pomieszczenia o funkcji biurowo – administracyjnej oraz całe zaplecze socjalno – sanitarne.

Oprócz budynku szpitala wykonaliśmy parking obejmujący 200 stanowisk. Szpital i infrastruktura wokół niego stworzone są z myślą o osobach niepełnosprawnych. Budynek wyposażony jest w podjazdy, szerokie windy, specjalnie dostosowane toalety. Szpital, który stworzyliśmy, to miejsce przyjazne pacjentom, ich bliskim i wszystkim pracownikom obiektu.

Sprawdź z jakimi wyzwaniami mierzyliśmy się w pozostałych projektach i skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy pomóc w realizacji twojej inwestycje.

Citomed

Realizacja

Projekt

Wnętrze

KONTAKT

P.H.U FASTERM

Grażyna Majkowska

Głogowo, ul. Warszawska 63
87-123 Dobrzejewice
NIP 555-116-26-69

P.H.U FASTERM BUDOWNICTWO
Sp. z.o.o.

Głogowo, ul. Warszawska 63
87-123 Dobrzejewice
NIP 879-267-24-97

Tel/ fax: 56 678 66 93
Tel/ fax: 56 678 66 12
e-mail: biuro@fasterm.pl

Siedziba