REALIZACJE DEWELOPERSKIE

 OSIEDLE BRZOZOWE ETAP I

Osiedle Brzozowe w Brzozówce k/Torunia to nasza pierwsza, własna inwestycja deweloperska. Pierwszy etap składa się z 2 budynków wielorodzinnych, przekazanych do użytkowania w 2014 i 2015 roku.

OSIEDLA BRZOZOWE ETAP II

W drugim etapie tworzenia Osiedla Brzozowego w Brzozówce zbudowaliśmy 6 budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Budynki powstawały etapami od 2016 do 2017 roku tworząc komfortową aglomerację, niespotykaną w tej okolicy.

BRZOZOWE ZACISZE

Brzozowe Zacisze powstało w tej samej lokalizacji co Osiedle Brzozowe z uwagi na ogromne zainteresowanie lokalnej społeczności. Osiedle to składa się z trzech budynków wielorodzinnych i zostało przekazane do użytkowania mieszkańcom w latach 2018-2019.

OSIEDLE LAWENDOWE

Osiedle Lawendowe zlokalizowane jest w Toruniu w dzielnicy Bielawy. Składa się ono z kilkunastu domów w zabudowie szeregowej. Inwestycja została przekazana mieszkańcom w 2019 roku.

OAZA LUBICZ

Osiedle Oaza Lubicz to dwa budynki wielorodzinne zbudowane w Lubiczu Górnym k/Torunia. Podmiejska lokalizacja i wysoki standard osiedla oraz rozpoznawalność naszej Firmy sprawiły, że zainteresowanie tą inwestycją było przeogromne. W styczniu 2021 roku przekazaliśmy I etap osiedla składający się z 33 lokali mieszkalnych a jesienią 2021 przewidujemy przekazanie kolejnych 25 mieszkań będących w II etapie budowy.

Link do strony www: https://oaza-lubicz.pl/

PRZYSTAŃ STAWKI

Przystań Stawki to osiedle, które mamy zamiar rozpocząć w 2021 roku.  Zlokalizowane jest w Toruniu, przy ul. Włocławskiej 33. Powstanie tutaj budynek wielorodzinny oraz 4 domy w zabudowie szeregowej. Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją na stronie www: https://przystan-stawki.pl/

APARTAMENTY BRZOSKWINIOWA