Apartamenty Brzoskwiniowa – sprzedaż 2 etapu

O inwestycji

Apartamenty Brzoskwiniowa to osiedle zlokalizowane na terenie toruńskich Wrzosów – dzielnicy Torunia uważanej od wielu lat za najbardziej komfortową i elegancką sypialnię miasta. Doskonała lokalizacja i bogata infrastruktura tworzona tutaj przez wiele lat zapewniają idealne warunki do życia, a otoczenie lasów i natury zapewnia niezwykłe możliwości rekreacyjne.

Finalnie na osiedlu powstaną trzy budynki wielorodzinne. W każdym z nich znajdą się 24 mieszkania o  powierzchniach od 37 do 84 metrów kwadratowych. W pierwszym budynku mieszkania posiadają antresole do samodzielnej aranżacji.

Przestronne balkony, obszerne tarasy oraz ogródki zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie mieszkańców. Wysokie okna doskonale doświetlą każdy fragment mieszkania a zainstalowanie rolet zewnętrznych zapewni wyjątkowe warunki termiczne o każdej porze roku. Budynki będą posiadały cichobieżne windy, a w podziemiu każdego z nich powstanie parking  i piwnica z komórkami lokatorskimi. 

Aktualnie otworzyliśmy sprzedaż mieszkań w budynku nr 2. Planowany termin oddania inwestycji to sierpień 2025.

O etapie 2

Apartamenty Brzoskwiniowa Etap 2 to nowoczesny, dwupiętrowy budynek, w którym znajdą się 24 mieszkania, komórki lokatorskie oraz podziemna hala garażowa.

Mieszkania w Apartamenty Brzoskwiniowa Etap 2 charakteryzują się przemyślanym i funkcjonalnym układem pomieszczeń. Lokale na parterze posiadają dostęp do dodatkowej przestrzeni zewnętrznej – ogrodu. Mieszkania na pierwszym i drugim piętrze mają dostęp do przestronnych balkonów.

Części wspólne budynku oraz klatki schodowe zostały zaaranżowane w sposób spójny i elegancki. W projekcie połączono kamień naturalny oraz drewno, a całość zachowana jest w stonowanych kolorach ziemi. Projekt zadowoli gusta najbardziej wymagających mieszkańców.

Na terenie osiedla dostępne będą stojaki rowerowe. Szczególnie też zadbaliśmy o tereny zielone, dla których starannie dobraliśmy roślinność oraz elementy małej architektury.

W niedalekiej odległości od Apartamentów Brzoskwiniowa znajdują się:

  • sklep spożywczy – 400m
  • szkoła podstawowa – 540m
  • przedszkole – 940m
  • podstawowa opieka medyczna – 480m
  • apteka – 800m
  • siłownia zewnętrzna – 300m
  • las – 350m
  • osada leśna Barbarka – 3 km
Scroll to Top