Jesteśmy Generalnym Wykonawcą dla Marrow

O inwestycji

Jesteśmy Generalnym Wykonawcą inwestycji „Biały Port” przy ul. Popiełuszki w Toruniu dla dewelopera Marrow. Jest to projekt osiedla premium, w skład którego wejdą trzy luksusowe apartamentowce. Budynki będą posiadały, kolejno 5, 4 i 3 kondygnacje i znajdzie się w nich 41 mieszkań od 41 m2 do 135 m2. Wszystkie mieszkania będą miały dostęp do balkonów lub tarasów oraz do cichobieżnych wind i podziemniej hali garażowej. Planowany termin zakończenia inwestycji to wiosna 2024 roku.

Więcej o samej inwestycji oraz zdjęcia z prowadzonych prac znajdziecie na stronie lokalnego dziennika Oto Toruń, zapraszamy do przeczytania CAŁEGO ARTYKUŁU.

Współpraca

Osiedle „Biały Port” to kolejna inwestycja, którą realizujemy dla Grupy Marrow. Wcześniej wybduowaliśmy Oazę Podgórz przy ul. 63. Pułku Piechoty w Toruniu. Cała ta inwestycja składała się z dwóch budynków, w których łącznie powstało 41 mieszkań.
Zapraszamy do naszej galerii zdjęć, w której chwalimy się efektami naszej pracy.

Jeśli planujesz przedsięwzięcie budowlane i szukasz generalnego wykonawcy to skontaktuj się z nami. Posiadamy bogate doświadczenie, wyszkoloną kadrę oraz niezbędny sprzęt, aby przeprowadzić Twoją inwestycję. Współpracując z nami możesz liczyć na bezpieczeństwo Twojego projektu oraz osiągnięcie założonego celu.

Scroll to Top