Współpraca w biznesie

Zrealizujemy Twój projekt

Współpracujemy z inwestorami rozmaitych branż. Nasze wieloletnie doświadczenia i nieustające pragnienie rozwoju, dają nam możliwości tworzenia unikatowych obiektów o wyjątkowych walorach. Posiadane przez nas kompetencje, dają naszym klientom pewność najwyższej jakości usług, oraz doradztwa na każdym etapie realizacji inwestycji.
Budujemy, przebudowujemy i remontujemy między innymi: hale produkcyjne i magazynowe z zapleczami administracyjno-biurowymi, obiekty użyteczności publicznej, przychodnie, szpitale, obiekty zabytkowe, budynki mieszkalne wielorodzinne, ale również elektrownie wiatrowe czy stawy hodowlane.
Poniższe portfolio wykonanych prac stanowi jedynie część naszego dorobku.

Szpital Citomed

Lecznice Citomed to jedna z najbardziej znanych zespołów przychodni i poradni lekarskich w  Toruniu. W latach 2014-2016 będąc  generalnym wykonawcą przeprowadziliśmy rozbudowę obiektu przy ul. Skłodowskiej-Curie 73, powiększając obiekt o nowy budynek C składający się z poradni lekarskich oraz części szpitalnej CitoCare wraz z blokiem operacyjnym.

Stawy hodowli ryb

Obiekt od lat 70-tych funkcjonował jako hodowla pstrąga. Jesienią 2015 roku obiekt zmienił właściciela, który postanowił gruntownie przebudować cały kompleks na potrzeby hodowli jesiotra. Jako generalny wykonawca w latach 2016-2017 wykonaliśmy remont i przebudowę sztucznych stawów rybnych wraz z infrastrukturą administracyjną i drogową.

Okręgowa Izba Lekarska

W latach 2012-2013 przeprowadzaliśmy dla Kujawsko-Pomorskiej Izby Lekarskiej przedsięwzięcie pod nazwą „ Remont budynku i adaptacja pomieszczeń na cele K-POIL w Toruniu”. Z uwagi na zabytkowy charakter  budynku wszelkie prace prowadzone były pod nadzorem Miejskiego Konserwatora Zabytków.

Hotel Eter

W ścisłym centrum miasta Toruń, w latach 2019-2021 byliśmy wykonawcą przebudowy i rozbudowy budynku hotelu wraz z zapleczem gastronomicznym. Z uwagi na to, że obiekt jest wpisany do rejestru zabytków (nr A/920), wszelkie prace odbywały się pod ścisłym nadzorem Miejskiego Konserwatora Zabytków.

MSM

Od 2019 roku współpracujemy z Młodzieżową Spółdzielnia Mieszkaniową, będąc Generalnym Wykonawcą budynków mieszkalnych wielorodzinnych.
Dotychczas przekazaliśmy:
– w roku 2020 budynek w Toruniu przy ul. Hubego 35,
– w roku 2021 budynek w Toruniu przy ul. Hubego 41,
– w roku 2022 budynek w Toruniu przy ul. Watzenrodego 25

Fundacja Światło

Na obrzeżach Torunia w miejscowości Grębocin Fundacja Światło postanowiła zbudować swój nowy obiekt o nazwie Dom Światła. Inwestycja rozpoczęła się w 2020 roku i byliśmy jej Generalnym Wykonawcą.

Dom Światła widok na cały budynek

Najlepszy partner w inwestycji​​

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży, aby uzyskać informacje, jak nawiązać z nami współpracę.

Scroll to Top