Sprawdź, jakie osiedla już zbudowaliśmy

Deweloper Fasterm

Nasza działalność deweloperska rozpoczęła się w 2013 roku budową „Osiedla Brzozowego” w Brzozówce k/Torunia. Idąc naprzeciw potrzebom mieszkańców do 2019 roku w Brzozówce powstały łącznie 3 osiedla, spełniając marzenia o własnym mieszkaniu około 100 rodzinom.
Ostatnie 10 lat naszej działalności deweloperskiej to łącznie pięć osiedli, na których zamieszkało ponad 150 rodzin.  Kolejne osiedla, na których powstaną mieszkania marzeń przed nami!

Osiedle Brzozowe Etap 1

Osiedle Brzozowe w Brzozówce k/Torunia to nasza pierwsza, własna inwestycja deweloperska. Pierwszy etap składał się z 2 budynków wielorodzinnych, przekazanych do użytkowania w 2014 i 2015 roku.

Osiedle Brzozowe Etap 2

W drugim etapie tworzenia Osiedla Brzozowego w Brzozówce zbudowaliśmy 6 budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Budynki powstawały etapami od 2016 do 2017 roku tworząc komfortową aglomerację, niespotykaną w tej okolicy.

osiedle brzozowe 2 od dewelopera fasterm stojak rowerowy

Brzozowe Zacisze

Brzozowe Zacisze powstało w tej samej lokalizacji co Osiedle Brzozowe z uwagi na ogromne zainteresowanie lokalnej społeczności. Osiedle to składa się z trzech budynków wielorodzinnych i zostało przekazane do użytkowania mieszkańcom w latach 2018-2019.

Osiedle Lawendowe

Osiedle Lawendowe zlokalizowane jest w Toruniu w dzielnicy Bielawy. Składa się ono z kilkunastu domów w zabudowie szeregowej. Inwestycja została przekazana mieszkańcom w 2019 roku.

Oaza Lubicz

Osiedle Oaza Lubicz to dwa budynki wielorodzinne zlokalizowane w Lubiczu Górnym k/Torunia. Podmiejska lokalizacja, wysoki standard osiedla oraz rozpoznawalność naszej Firmy na lokalnym rynku sprawiły, że zainteresowanie ta inwestycją było przeogromne. W styczniu 2021 przekazaliśmy właścicielom pierwszy budynek a w grudniu 2021 drugi. Łącznie inwestycja zawiera 58 lokali mieszkalnych i 7 lokali użytkowych.

Przyjdź, zobacz, zamieszkaj

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży, aby uzyskać informacje o naszych kolejnych, nowych inwestycjach.

Scroll to Top