Zamieszkaj w centrum toruńskich Wrzosów

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Aktualnie prowadzimy sprzedaż w pierwszym i drugim etapie inwestycji.
Wybierz budynek, kondygnację oraz mieszkanie, które Cię interesuje.

Sprzedaż mieszkań

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami już teraz, aby poznać szczegóły, umówić prezentację lokalu lub zarezerwować swoje wymarzone mieszkanie.

Opis inwestycji​

Osiedle Apartamenty Brzoskwiniowa to kompleks trzech budynków wielorodzinnych. W każdym z nich znajdą się 24 mieszkania o  powierzchniach od 37 do 84 metrów kwadratowych. Część z nich będzie posiadało antresole do samodzielnej aranżacji.

Przestronne balkony, obszerne tarasy oraz ogródki zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie mieszkańców. Wysokie okna doskonale doświetlą każdy fragment mieszkania a zainstalowanie rolet zewnętrznych zapewni wyjątkowe warunki termiczne o każdej porze roku. Budynki będą posiadały cichobieżne windy, a w podziemiu każdego z nich powstanie parking  i piwnica z komórkami lokatorskimi.

Eko-lokalizacja

Apartamenty Brzoskwiniowa to osiedle zlokalizowane na terenie toruńskich Wrzosów – dzielnicy Torunia uważanej od wielu lat za najbardziej komfortową i elegancką sypialnię miasta. Doskonała lokalizacja i bogata infrastruktura tworzona tutaj przez wiele lat zapewniają idealne warunki do życia, a otoczenie lasów i natury zapewnia niezwykłe możliwości rekreacyjne.

ŻŁOBEK

7 minut spaceru

SKLEP SPOŻYWCZY

6 minut spaceru

SZKOŁA​​

8 minut spaceru

​FRYZJER​​

7 minut spaceru

PRZYCHODNIA

5 minut spaceru

LAS​​

4 minuty spaceru

Nowoczesna architektura​

Projekt osiedla stanowi wyjątkowe połączenie nowoczesnej konstrukcji budynków i komfortowych rozwiązań technicznych. Oryginalny zamysł projektanta w połączeniu z nieocenionymi możliwościami natury wykreowały budynki, które same stworzą przyjazny ekosystem poprzez porastającą je roślinność.

Ekologia

Apartamenty Brzoskwiniowa to idealne miejsce dla tych, którzy dbają o środowisko naturalne.

Na pierwszym budynku umieściliśmy instalację fotowoltaiczne, która pozyskują energię słoneczną, co pozwala na znaczną optymalizację produkcji i zużycia energii dla części wspólnej budynku, ale także redukuje emisję CO2. Nasi projektanci dbają o staranne zaprojektowanie i rozplanowanie osiedlowej zieleni.

Jeśli zależy Ci na osiedlu ekologicznym, ergonomicznym i ekonomicznym to Apartamenty Brzoskwiniowa będą doskonałym wyborem.

Galeria

Osiedle

Części wspólne w budynku 1

Części wspólne w budynku 2

Wizualizacja mieszkań

Scroll to Top